Před dinosaury byl život na Zemi, malí plazi kteří byli též naši předchůdci. První plazi, hmyz, dravci a ostatní. Poté se vyvinuli DINOSAUŘI. Jejich doba byla krutá, nezpoutaná a divoká.

Gigant křídy část 2.

31. března 2011 v 10:59 | Buitreraptor |  Příběhy
Raněný tyranosaurus se ráno kulhavou chůzí dobelhal na pahorek kde pomalu vysvítalo slunce. Tam však uviděl jeho spásu. Na zemi ležela zdechlina triceratopse, teprve čerstvě ulovená. Ale byl v tom háček , za zdechlinou stál lovec. Samice tyranosaura znepokojivě vrčela a zařvala aby odehnala vetřelce. Raněný tyranosaurus se k ní blížil a vrčel. Samice se vrhla proti ní chtěla se jí zakousnout do hrudníku ale raněný tyranosaurus byl dál než si rozzuřená samice myslela, kousla do prázdna a té chvilky raněný využil a zakousl se jí přímo do krku, samice řvala a pomalu jí váha raněného dostávala na zem až nakonec v krvavé kaluži ležela samice když si už raněný tyranosaurus pochutnával na triceratopsovi. Odpoledne když slunce žhnulo měla samice takovou žízeň že se snažila sestoupit z kopce. Tam byla malá oáza. Samice si do ní stoupla a studená voda jí příjemně chladila otevřené rány a zlomeniny. Přitom se samice napila. Večer vylezla na kopec a usnula.
DVA MĚSÍCE SE ŽIVILA NA MRŠINÁCH A CHODILA K DOLNÍ OÁZE PÍT, TO UŽ SE ZLÁMANÉ KOSTI POMALU HOJILY A ZA PĚT MĚSÍCŮ ZAČALA LOVIT, I KDYŽ SE JEŠTĚ BÁLA BĚHAT ZKUSILA TO A NAPADLA ORNITHOMIMA KTERÝ ZAHYNUL V ČELISTECH GIGANTA KŘÍDY, TYRANOSAURA REXE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama